Nenávidím a to ostatní

11. duben 2009 | 17.28 |

Nenávidím Martinu Kolářovou

Nenávidím všechny, které proti mně poštvala, a to úzce souvisí s tím, že nenávidím všechny, kteří nemají svou vlastní hlavu a rozum a nechají se ovlivnit nějakou ubohou krávou.

Nenávidím své špeky.

Nenávidím svou lenost ke všemu.

Nenávidím svou lásku k jídlu.

Nenávidím svou lásku k M.

Nenávidím plavky, jaro, léto.. a to jen kvůli tomu, že jsem tlustá jak prase.

Nenávidím to, jak se mnou občas zachází

Nenávidím to, jak rychle plyne čas.

Nenávidím zlý a protivný lidi

Nenávidím bordel a špínu.

Nenávidím učitelku na tělocvik Cihlářovou.. větší učitelku-píču jste snad v životě nepoznali.

Nenávidím, jak si koušu kůži okolo nehtů... ale nejde se toho zbavit.

Nenávidím, když má furt někdo narážky na mou postavu... bohužel je to teď dennodenně... buď přítel nebo matka

Nenávidím disco a diskotéky.

Nenávidím, když někdo furt strká čumák do cizích věcí místo, aby se staral sám o sebe!

Nesnáším lhaní, neupřímnost, nevěru, podrazáctví, přetvářku, vychloubání, sebechválu, závist, ubohost, odpornost.

Nenávidím, když jsem pro někoho středem vesmíru a neustále slídí, co by o mně zjistil - ano, viz ty krávy ze třídy vypíčený.

Nenávidím pocity úzkosti, beznaděje... a pocity, že nikoho nemám kromě jediné kamarádky, která na mě nemá věčně čas... dneska jsem přišla na takovou myšlenku, že by mi možná už ani tolik nevadil fakt, že bychom se rozešli, jako to, že bych pak zůstala ÚPLNĚ SAMA, a je to fakt, tak mi to prosím nevyvracejte, můj život nežijete (nemyslím to nijak zle, ani vi, vím, že mě chcete utěšovat, ale tohle vím prostě nejlíp, že jsem úplně sama).

A příště co miluju, abych furt nebyla tak negavistická =).

nDneska mohl být tak krásný den... Měla jsem jet s našima na zahradu, kde bych se učila a četla. A víte co? Nejela jsem nikam. A víte proč? Protože si na mě zase přes ICQ otvíral hubu a choval se ke mně jako k nějakýmu odpadu (za to si prý můžu sama). Asi byste taky ztratili náladu na nějaké slunečno, že? Tak jsem řekla, ať přijede a rozejde se se mnou laskavě, že mě tohle už vážně nebaví a bude mi líp bez něj. Jo, asi by mi bez něj líp bylo, kdybych nežila v tom, že mám jen jednu jedinou posranou kamarádku, která na mě nemá věčně čas. On teda souhlasil.. Zůstala jsem teda doma a načala si víno, který jsem celý vypila, ale nic to se mnou skoro neudělalo, mělo totiž je 8,5%. Ten budoucí rozchod mě nerozbrečel spíš jako ten fakt, který jsem tu uváděla - že pak budu jen sama, budu neustále sedět doma, i když venku bude krásně, nebudu mít s kým jít večer pařit (ano, občas bych mohla jít ven s tou mou jednou jedinou kamarádkou... ale za prvé jen občas a za druhé ona chodí na diskotéky, jinam by za žádnou cenu nešla a já bych s ní musela tancovat... nesnáším disko a když tancování, tak leda na zábavě... já spíš sedím a piju.. ale tohle by mi ona nedovolila.. ona je taková diktátorská a netolerantní... takže mě s ní nikdo nikam už nedostane...víte, když se se mnou na podzim ten můj rozešel.. vytáhla mě na diskotéku (znáte asi ten porozchodový stav.. lítost, bolest, slzy, nechuť k ostatním chlapům) a ona se strašným způsobem urazila, že s ní nechci jít tancovat, prý že se nudí a že chce jít tancovat ... a když jsem jí řekla, ať toho nechá, že na tancování nemám náladu, že JÁ jsem po rozchodu a že se spíš chci opít, tak málem skončilo naše kamarádství, jak se urázila.. a já byla ta, kdo pak za ní dolejzal a kdo s ní pak až do rána tancoval, ač ho to ani v nejmenším nebavilo a byla jsem to já, kdo byl znechucen dotyky přestárlých úchylů.... UŽ CHÁPETE? Prosím, řekněte že ano..... a asi před hodinou mi přišla SMSKA: "Terez, já se nechci rozejít." Nijak to se mnou nehlo, nic. První, co mě napadlo, bylo to, že spíš nechce přijet, než že se nechce rozejít (dneska na icq mi totiž psal, že za mnou nechce přijet) a pak mě napadlo, že se nechce třeba rozejít kvůli tomu, abych mu dál dělala daňovou evidenci na EKOLIDI.... Přitom on tohle podle mě nemá za potřebí, kdyby chtěl, rozejde se mnou hnusně po sms, daňovku dá dělat nějaké jiné holce.. vždyť jich zná mraky!!! Pokud dneska nepřijede, je to jasný.. nerozešel se se mnou kvůli tomu, jen aby nemusel jezdit... Dám Vám vědět, jak to dopadlo.

Děkuji, že jsem se mohla vypsat... je mi daleko lépe!

Btw: poslouchám Byl opět večer, druhý máj (pořád dokola).. a je to tak úžasná písnička, že se mi při ní podlamují kolena...

Btw2: původně jsem se vůbec nechtěla takhle rozepsat, měla jsem v plánu tři řádky toho, co nenávidím a nakonec se to takhler rozjelo =) jdu si udělat kafe (presso) a asi si číst.. měla bych.. je to povinná četba, maturita se blíží a povinných knížek mi zbývá moc!

Mějte se krásně, ať Vám vše vychází. Myslím na Vás.

Vaše Luční kytka.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Nenávidím a to ostatní koktejlka®pise.cz 11. 04. 2009 - 17:21
RE(2x): Nenávidím a to ostatní lucni-kviti 11. 04. 2009 - 17:33
RE: Nenávidím a to ostatní ugisha 12. 04. 2009 - 10:32