Víkend

27. únor 2009 | 20.05 |

410fbbc2a590a08e

Tenhle víkend bude takový jeptiškovský. Přítel mi už včera odjel někam za Plzeň dělat projekt do školy a vrátí se až v pondělí. Od odpoledne se mu snažím dovolat, ale má vyplý mobil, tak začínám mít strach =(.

Takže nikam večer nepůjdu, ne že by mi to nějak vadilo, přijela mi ségra z Prahy, takže si jí chci užít a probuzení s jasnou hlavou také není špatné =). Musím se učit literaturu, v úterý píšeme jen ze šesti maturitních otázek. Ono jich je opravdu jen šest, ale jsou to snad ty nejhorší, samá česká poezie, to je pro mě fakt hnus, každý autor má milion děl a mně se tohle prostě nejde zapamatovat. Já mám nejradši prózu  a je jedno, jestli českou nebo světovou. Dále musím číst hodně povinné četby, nějak se mi to nakupilo, poslední dobou moc nečtu, nevím, čím to je, ale to zase taková oběť nebude =). A ještě bych měla napravit nějaké ty resty z účetnictví.

Jinak náladu mám vcelku dobrou, akorát se teda bojím, že se neozývá, snad se mu nic nestalo. Já se teď snažím být milá, nerozčilovat se a být chápavá, myslím, že mi to i jde, tak doufá, že to ocení i on a neudělá třeba nějakou podpásovku .

Večer tedy budu trávit se sestrou, koukáním na seriály - stáhla jsem si celou první řadu Cold case, ach bože, já tenhle seriál prostě miluju, takže začínám koukat znovu  a stáhla jsem si první díl True blood, tak jsem zvědavá, co to bude, já upíry totiž docela ráda =) - a budu tedy také číst - jmenovitě Spalovače mrtvol.

V nejbližší době bych chtěla číst (nebo musím číst):

Meyerová - Nový měsíc
Kryl - Znamení doby
Kainar - Nové mýty
Páral - Profesionální žena
Fučík - Reportáž psaná na oprátce
Rowlingová - HP a relikvie smrti
King - Dračí oči, Temná půle
Havel - Zahradní slavnost

Na to že jsem si myslela, že je toho malinko, tak je toho docela dost, jak tak koukám =), ale je to jen zlomek, tohle je prostě takové nejaktuálnější.

Přeji Vám tedy krásné a klidné prožití víkendu, myslím, že se ozvu.

A chtěla bych začít uveřejňovat povídku Starý mládenec, mám ji už docela dlouho rozepsanou, takže doufám, že když jí tu začnu publikovat, donutí mě to ji konečně dokončit.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Víkend koktejlka®pise.cz 28. 02. 2009 - 11:36
RE: Víkend lucni-kviti 28. 02. 2009 - 16:33
RE: Víkend surielem 02. 03. 2009 - 14:05