Znáte poradnu, která zná odpověď na každou otázku? Zapamatujte si www.poradte.cz Určitě se vám bude hodit.
Mám se fajn =)

Mám se fajn =)

3. březen 2009 | 20.39 |

Dneska nám tedy přišel ten cvičící stroj. Inu, začnu od zítra na něm cvičit. A jídelníček začnu také psát až od zítřka, radši . Jsem nějaká celá navnaděná a hrozně natěšená na novou postavičku. Chci cvičti 2x denně - ráno a večer, takže mě čeká dřívější vstávání, pevně doufám, že se k němu donutím. Musím!

fa004Chtěla jsem sem včera napsat, ale nějak nebyl čas, mučila jsme se učením celé odpoledne, že jsem byla pak tak dokonale vyplivnutá, že už mi hlava nebyla schopná pobrat ani o jedno dílo nebo autora navíc, natož celé právo, takže jsem ho jen přelítla, naštěstí jsem z něj zkoušená nebyla. Byla jsem zralá jen na to, pustit si díl Odložených případů a pak usnout jako nemluvně.

Písemka z literatury dopadla snad dobře.

Dneska se taky musím učit, na více předmětů než včera, ale ne tak náročných, takže to nechám až na dýl =D. Čeká mě matika - počítám, že do deseti minut ji znechuceně odhodím, němčina - největší hnus na světě, nevim, co dělá učitelka takový "tlaky", za celý tři a třičtvrtě roku nás nenaučila ani ň, takže teď to fakt nedohoní..nejlíp by udělala, kdyby nám dala pokoj a nechala se učit na maturitní předměty, ale ne, my máme za tři měsíce maturitu a ona nám toho dává tolik, že ani zdaleka tolik toho nedostáváme z maturitních. Dále si musím projít jednu otázku z ekonomiky - bankovnictví a zítra jí přednést - se z toho potím už teď..před těma krávama to přednášet, já chcípnu.

A musím napsat něco o včerejšku. Po třech dnech jsme se viděli s přítelem a hrozně mile mě překvapilo, jak se ke mně choval. Možná mu došlo, že toho mám opravdu dost a nestojim o to, aby se do mě ještě navážel on. Pořád mě hladil, byl na mě moc hodnej, na otázku jak bylo ve škole, jsem mu odpověděla, že pořád stejně a on, že a chvíli už se těch krav zbavim, ať to vydržim... a celkově byl hrozně miloučkej, dokonale mě to překvapilo . Před nějakým časem jsem totiž dostala zákaz mluvit o těch krávách a přenášet na něj mé problémy s nimi spojené, že je to pořád dokola atd. Nejdřív jsem byla napučená, že o mě nestojí, nezajímám ho a pak mi došlo, že má pravdu, muselo být asi opravdu otřesné ho každý den tím zatěžovat - tou samou píčovinou - omlouvám se za to slovo, ale přesně tuhle situaci vystihuje. Jinak se mu ale můžu svěřit s jakýmkoliv problémem, akorát tohle mu už lezlo na nervy a já se mu nedivím... a myslím, že to asi ani nedokáže plně pochopit, ptž takhle uboze a tímto stylem se dokáží chovat snad jen holky.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Mám se fajn =) lucy* 03. 03. 2009 - 18:11
RE: Mám se fajn =) lucni-kviti 03. 03. 2009 - 18:16
RE: Mám se fajn =) koktejlka®pise.cz 03. 03. 2009 - 19:36
RE: Mám se fajn =) viky®pise.cz 03. 03. 2009 - 20:48
RE: Mám se fajn =) surielem 04. 03. 2009 - 08:28